Informacje dotyczące rezerwacji

Doba hotelowa

Rozpoczęcie doby hotelowej od godz. 16:00, zakończenie do godz. 10:00.
Zakwaterowanie gości 16:00-18:00.
Zakwaterowanie po godzinie 18:00 wymaga ustaleń z administracją i wiąże się z dodatkową opłatą.

Jeżeli zameldowanie nie nastąpi do 18:00 w dniu przyjazdu jak również niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia domku innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

Okres wynajmu

Wynajem krótszy niż 3 noclegi :
pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 100zł/pobyt związana z kosztami dezynfekcji domku, przy pobytach dłuższych jest wliczona w cenę pobytu.

W Sezonie wakacyjnym obowiązuje wynajem min. 7 noclegów;

Do złożenia rezerwacji wymagana jest opłata rezerwacyjna/zadatek w wysokości 30% łącznej wartości zamówienia za pośrednictwem przelewu bankowego na konto administracji. Pozostała płatność zostanie dokonana w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem bankowym.  Klient zobowiązany jest w ciągu 3 dni kalendarzowych od dnia dokonania Rezerwacji wpłacić na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu należną kwotę. Klient może anulować rezerwację domku letniskowego, kontaktując się z Usługodawcą na adres: info@wypoczywanko.pl.

Anulowanie rezerwacji

W terminie powyżej 60dni  przed datą rozpoczęcia pobytu Usługodawca zwróci zadatek Klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy.

W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 60 dni przed datą rozpoczęcia pobytu lub nie pojawienia się Klienta w obiekcie w dniu przyjazdu, wpłacona lub pobrana przedpłata nie podlega zwrotowi.  O zamiarze anulacji rezerwacji należy poinformować nas pocztą elektroniczną na adres info@wypoczywanko.pl.

Dodatkowe opłaty

W pierwszym dniu przyjazdu jest pobierana jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości 500zl.

Pobieramy również opłatę za prąd.

Opłata klimatyczna to 2 zł(2024rok) dziennie za każda osobę.

Zwierzęta mile widziane, za jednorazową opłatą w dniu przyjazdu, w wysokości 60zl.